lv

Par mums

220 Enerģija ir neatkarīgs enerģētikas uzņēmums, kas vairākus gadus veiksmīgi tirgo elektroenerģiju ziemeļvalstu tirgos.

Mūsu galvenā priekšrocība ir maksimāls izmaksu ietaupījums, kā rezultātā varam piedāvāt viszemāko elektroenerģijas cenu. Tā saucamais, sharing benefits koncepts, kad ietaupījums tiek dalīts ar klientu.

Mūsu klienti ir elektroniskās vides cilvēki, kas izmanto interneta sniegtās mobilās iespējas, parakstot līgumus on-line, saņemot elektroniskos rēķinus un veicot visas nepieciešamās darbības internetā.

Lai gan mēs piedāvājam arī fiksētas elektroenerģijas cenas, galvenais uzsvars 220 Enerģijas piedāvājumā ir uz izdevīgāko cenas piesaisti NordPoolSpot elektroenerģijas biržas cenai, kas vēsturiski ilgtermiņā ir bijusi lētāka par fiksētu cenu. Mēs piedāvājam vispievilcīgākās biržas indeksētās cenas, kas palīdzēs klientam maksimāli ietaupīt.

 

Mūsu mērķis ir būt godīgam pret savu patērētāju. Jo vairāk Tu esi gatavs nākt mums pretim, jo zemāku cenu mēs esam gatavi Tev piedāvāt. (Tā piemēram piedāvājums ar priekšapmaksas iespēju)

 

Mēs, 220 Enerģija, esam šeit, lai arī Latvijas iedzīvotājiem piedāvatu iespēju iegādāties elektroenerģiju ar biržas cenām pēc labākajiem nosacījumiem! Jo tikai elektroenergijas biržā Tu nepārmaksāsi par elektroenergijas faktisko vērtību!

220 Enerģija  ir reģistrēts elektroenerģijas tirgotājs un tiesīgs pārdot elektroenerģiju visā Latvijas teritorijā. (http://www.sprk.gov.lv/uploads/doc/Elektroenergijastirgotajuregistrspub.pdf)